меню
RU
UA
вибір мови
19.05.2020

До кінця 2022 року ДТЕК Донецькі електромережі перейдуть на екологічне освітлення

Понад 400 екологічних світлодіодних ламп встановили за чотири місяці 2020 року в ДТЕК Донецькі електромережі. Вони безпечні, економічні, не містять шкідливі для людини і природи речовини. За останні роки компанія замінила 35% освітлювальних приладів, що містять ртуть. Повний перехід на енергоефективне LED-освітлення очікується в 2022 році.

ДТЕК Донецькі електромережі повністю відмовляється від використання люмінесцентних ламп. Це черговий крок у реалізації на практиці стратегії ДТЕК як відповідального бізнесу, який піклується про навколишнє середовище і впроваджує дружні до природи й людини технології.

У міру відпрацювання ртутних світильників ми замінюємо їх на екологічні і більш енергоефективні LED-лампи. Так, в минулому році ми встановили 3028 світлодіодних ламп. Вони більш практичні, довговічні і споживають в рази менше електроенергії.

Олексій Дегтярьов, генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі

тутні лампи через вміст небезпечних речовин не можна викидати разом зі звичайним сміттям. Тому відпрацьовані люмінесцентні лампи у ДТЕК Дніпровські електромережі централізовано збирають, зберігають непошкодженими і в заводському пакуванні, після чого віддають на утилізацію підрядним компаніям, ліцензованим Міністерством енергетики та захисту довкілля. Щорічно компанія здає на утилізацію близько трьох тисяч люмінесцентних ламп, що містять ртуть.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами