меню
RU
UA
вибір мови
06.02.2020

ДТЕК Донецькі електромережі продовжують ліквідацію аварійних відключень. З початку негоди відновлено енергопостачання 41 населеного пункту

Стихія триває. Сніг, місцями сніг з дощем, шквальний вітер пошкодили енергетичну інфраструктуру регіону та стали причиною численних відключень. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі працюють в посиленому режимі. Відновлено енергопостачання 41 населеного пункту, деякі з них відключалися повторно.

Станом на 6 лютого 18:00 відновлено енергопостачання 431 трансформаторної підстанції, 17 ліній електропередач. На даний момент енергетики продовжують ліквідацію наслідків стихії. В аварійно-відновлювальних роботах задіяні 61 бригада фахівців ДТЕК Донецькі електромережі, 64 одиниці техніки. Енергетики прикладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення енергопостачання. Ситуація ускладнюється несприятливими погодними умовами.

Ремонтні бригади працюють над відновленням:

- Бахмутський район: с. Кліщіївка
- Великоновосілківський район: с. Шевченко, Слов'янка, Петропавлівка, Зірка, Ялта, Запоріжжя, Воскресне, Александровград, Новохатське, Зелений Гай, Тоцьке, Піддубне, Мирне
- Волноваський район: с. Федорівка, Степанівка, Запорізьке, Новоселівка, Хлібодарівка
- Покровський район: Жовте, Новотроїцьке, Пустинка
- Селидівський район: с. Іванівка, Прогрес, Вовче, Євгенівка, Мемрик, Калинове, Новоекономічне, Малинівка, Разіна, Луначарське

ДТЕК Донецькі електромережі просить клієнтів поставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Ремонтні роботи тривають.
Гідрометцентр прогнозує подальше погіршення погодних умов, тому ДТЕК Донецькі електромережі закликає з розумінням поставитися до ситуації, що склалася і нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі уникати ліній електропередачі;
  • якщо ви помітили обірвані дроти, не наближатися, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте до кол-центру ДТЕК Донецькі електромережі за телефонами (0629) 45-04-73, 099-450-0473, 096-450- 0473 або пишіть в особисті повідомлення на сторінці компанії у Facebook.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами