меню
RU
UA
вибір мови
25.03.2020

ДТЕК Донецькі електромережі за перший тиждень карантину повернув світло до осель понад 47 тис мешканців області

ДТЕК Донецькі електромережі за перший тиждень карантину провів понад 500 ремонтно-відновлювальних робіт з відновлення електропостачання. Компанія повернула світло до осель 47 тис 720 жителів області. Аварійні бригади і диспетчери цілодобово проводять ремонти і продовжують робити усе можливе для стабільної та безперебійної роботи системи електропостачання Донецької області.

ДТЕК Донецькі електромережі в період карантину продовжує забезпечувати надійне електропостачання як побутових, так і юридичних клієнтів, приділяючи особливу увагу стабільній роботі медичних установ.

Робота наших фахівців - це запорука нормального життя всієї області, так було завжди, і особливо важливо зараз. Ми дбаємо про наших клієнтів і робимо все для того, щоб у їх домівках було світло. Незважаючи на режим карантину, ДТЕК Донецькі електромережі продовжує проводити ремонти і повертати світло до осель наших клієнтів. За перший тиждень карантину наші спеціалісти провели 503 ремонти, відновили електропостачання в 20 населених пунктах.

Олексій Дегтярьов генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі

Співробітники аварійних бригад компанії виконують всі роботи, дотримуючись усіх вимог безпеки і гігієни, мінімізуючи безпосередній контакт з клієнтами.

Як повідомлялося раніше, з 17 березня ДТЕК Донецькі електромережі перейшов на дистанційне обслуговування клієнтів. Скористатися дистанційними сервісами можна на сайті компанії, за телефонами колл-центру +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473, а також по електронній пошті dtek_coordinators@beconnected.today і на офіційній сторінці енергокомпанії у Facebook. Це більш зручний формат обслуговування, який економить час клієнта і не вимагає його особистої присутності.

ДТЕК Донецькі електромережі закликає своїх клієнтів залишатися вдома. Компанія працює і робить усе можливе, щоб в оселях жителів Донецької області було світло і комфорт.

 

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами