17.07.2025

За три доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання 11 населених пунктів, знеструмлених обстрілами

З 14 по 16 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 11 населених пунктів. Завдяки цьому світло повернулося у майже 21 тисячу осель, постраждалих внаслідок постійних обстрілів регіону. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення електропостачання області, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

za-tri-dobi-dtek-donecki-elektromerezhi-vidnoviv-elektropostachannya-11-naselenih-punktiv-znestrumlenih-obstrilami-1

За останні три доби фахівцям  ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових низки пошкоджень мереж після обстрілів та відремонтувати їх. Знову зі світлом жителі 11 населених пунктів прифронтової Донеччини, а це 20 843 оселі.  

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 1240 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Робота енергетиків так само залишається небезпечною: за інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна тільки за останню добу ворог 30 разів обстріляв населені пункти області. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків. 

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

зв'яжіться з нами