18.07.2025

За вчора ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло ще у понад 4 тисячі осель

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують працювати: за вчора повернути електропостачання у 8 населених пунктів. Електропостачання відновлене для понад 4 тисяч домівок. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

za-vchora-dtek-donecki-elektromerezhi-vdalosya-povernuti-svitlo-shche-u-ponad-4-tisyachi-osel-1

За вчора спеціалістам  ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання ще 8 населених пунктів Донеччини. Заживлені оселі 4 176 родин місцевих мешканців. 

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 1241 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Робота енергетиків так само залишається небезпечною: за інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна ворог 34 рази обстріляв населені пункти області минулої доби. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків. 

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

зв'яжіться з нами